Rüya Tabirleri

Rüyada Rüya Tabircisi Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, Bu yazımızda  Rüyada rüya tabircisi görmek ne anlama gelir? Konusunu paylaşacağız.

Rüyada Rüya Tabircisi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada, rüya tabircisini görmek, mahzun kimselerin sevineceğine ferahlık içinde olanların mahzun olmalarına, kapalı bir şeyin meydana çıkmasını ümit ve arzu eden kimsenin, istek ve arzusunun yerine gelmesine, kaybolmuş birisinden haber bekleyen kimse için de, o kimse tarafından ona haber getiren bir adamın gelmesine işarettir.

Bazen de tabirci görmek, rumuzlu şeyleri bilmeyi, müşkül şeyleri çözmeye, gizli şeyleri çıkarmaya, hikaye ve olay nakledicisine ve dini bilgileri bilen alim bir kimseye işarettir. Tabirci, bazen çevresine öğüt veren insana da sırrı gizlemeyen kimseye işarettir. Tabirci, hakim, hukukçu ve doktor gibi halkın iyi veya kötü işlerinde müracaat ettikleri kimseye işarettir. Bazen tabirci camiye ve Kuran okuyucusuna işarettir. Çünkü tabirci hem müjdeleyici hem de korkutucudur.

Bazen de tabirci sarrafa, ayar ve tartı ile uğraşan kimseye işarettir.

Tabirci görmek, bazen de çamaşırcıya, bez atıcıya, yün ve kıl kırkıcıya, üzüntü, keder ve matem zamanlarında halkı teselli eden bir büyüğe işarettir.

Bazen tabirci kitap, risale ve geçmiş meliklerin sicillerini okuyan bilirkişiye işarettir. Rüyada tabirci olduğunu gören kimse, hakimliğe eğilse hakim olur. İlim ve Kuran okumayı talep ediyorsa Kuranı ezberler, yazıcı olmak istiyorsa, buna nail olur. Tıp öğrenmek istiyorsa, onu öğrenir. Bunların hiçbirisini istemiyorsa, o kimse sarraf veya kuru temizlemeci olur.

Bazen de tabirci hakim tarafından bir hususun keşfedilmesine memur edilen keşif heyetine işarettir.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Cumhurbaşkanı (Reis-i Cumhur) Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle