Rüya Tabirleri

Rüyada Mektup Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada Mektup görmek ne anlama gelir?

Rüyada Mektup Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada insana gelen mektup, büyük mevki ve yüksek söze işarettir.

İnsanın rüyada, bilinen bir tarafa gönderdiği mektubun içerisinde iyiliğe dair bir şey varsa da bu rüya şanın yüceliğine, ihtiyaçların giderilmesine işarettir.

Kendisinde müjde olan mektubun bir insana gelmesi, o kimsenin korktuğu şeyde akıbetinin güzelliğine yahut çocuk veya zevce ile rızıklanmasına işarettir.

Bazı tabirciler, rüyasında mühürlü bir mektup gören kimse, bir hayra ve büyük bir rütbeye veya memuriyete nail olur. Ona yakın ve uzak olanlar ona itaat eder. Eğer bu rüyayı gören bir kadınla evlenmek istiyorsa, onunla evlenir. Mektubun mühürlü olması, işi araştırmaktır, dediler.

Kaybolmuş bir kimse tarafından gelmiş ve içinde yazı bulunmayan beyaz bir mektup görse, kaybolmuş kimsenin haberinin kesilmiş olmasına işarettir.

Rüyasında bir kimseye mühürlü bir mektup gönderdiğini ve o kimsenin bunu kabul etmeyip kendisine geri iade ettiğini gören kimse sultansa ve o mektup gönderdiği adam tarafına asker sevk etmiş ise, o asker mağlup olur. Eğer tüccar ise zarar eder. Evlenmek istiyorsa, istediği kadına nail olamaz.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Mekke-i Mükerreme Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle