Rüya Tabirleri

Rüyada Aslan Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyurulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada aslan görmek.

Rüyada Aslan Görmek

İbni Sirin (r.a.) göre, rüyada dişi aslan görmek,kötü düşünceli, zalim ve çocuğuna kahredici bir kadına işaret eder.

Rüyada bir dişi aslanla münasebette bulunduğunu gören kimse, büyük bir sıkıntıdan kurtulur. Kendi işlerinde yükselir ve düşmanına galip gelir. Dişi aslan sütünü içtiğini gören kimse, düşmana galip gelir. Etini yiyen de güç ve büyük bir mülk elde eder.

Rüyada görülen aslan, kuvvetli ve şiddetli bir düşman olarak yorumlanır. Aslanla dövüştüğünü gören kimse, üzerine saldıran kuvvetli bir düşmanla mücadele eder. Bir aslana karşı çıktığını fakat aslanın kendisine doğru geldiği halde ona saldırmadığını gören, devletten veya devlet adamlarından bir zarar görmez. Aslandan kaçtığını ve hayvanın kendisini kovalamadığını gören, korku ve endişeden kurtulur, düşmanına üstün gelir.

Kendisine aslan eti getirildiğini görenin eline mal geçer, o etten yemek daha iyidir. Aslan sütü de böyledir.

Aslanı evinde gören kimse hayra, güce ve uzun ömre erişir.

Bir kimse aslanın kendisini ısırdığını görse, ısırdığı miktar düşmanından bir şeye erişir.

Aslanla dövüştüğünü gören, azgın düşmanla kavgaya tutuşur.

Aslanın derisinden yahut kılından bir şey aldığını görenin eline düşmanın malından bir şey geçer. Çoğu kez bu, miras malına işaret eder.

İlgili bir yazı.
Rüyada Akrep Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle